Blog > Komentarze do wpisu
Na fali filmów

Ostatnio postanowiłam oderwać się nieco od kinowych bestsellerów i sięgnąć po sensację w starym, dobrym, sprawdzonym amerykańskim stylu.

Padło na "Na fali". Scenariusz filmu został oparty na dość prostej, klasycznej historyjce o sprytnych złodziejach, depczących im po piętach policjantach i młodym, ambitnym stróżu prawa, który ma za zadanie wkraść się podstępem do szeregów wroga. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ najpierw musi nauczyć się surfować, tak jak pozostali członkowie gangu...

Tytuł "Na Fali" kojarzył mi się dotąd z telewizyjnym przebojem sprzed lat.Na fali

Mimo wszystko stwierdzałam, że dzięki doborowej obsadzie film jest ponadczasowy i raczej nie będę się nudzić. Mimo tego, że nakręcono go 20 lat temu, role Patricka Swayze i Keanu Reeves już wtedy wyszły twórcom na zdrowie. Gra aktorska tego duetu stoi naprawdę na niezłym poziomie. Nawet efekty specjalne dość pozytywnie mnie zaskoczyły. Poza tym, świetne sceny akcji, widok oceanu i ślizgających się na falach mistrzów surfingu, zachęcają do oglądania nie tylko wielbicieli gatunku. Warto wspomnieć o tym, że ciekawie skonstruowany wątek przyjaźni i lojalności wobec grupy do samego końca pozostaje nierozwiązaną kwestią.

"Na Fali" to propozycja dla fanów klasyki gatunku filmów akcji, ale też przyjemny sposób na spędzenie dwóch godzin wolnego czasu. Wśród wielu często przereklamowanych filmów, polecam gorąco historię o surferach-gangsterach."

To także dobra propozycja filmowego kompromisu dla par, w których płeć piękna niekoniecznie przepada za typowymi dla męskiego kina krwawymi strzelankami. Tu przynajmniej panie będą mogły popatrzeć na piękne wysportowane męskie ciała, w przerwach między scenami przemocy...

Film można oglądać w internetowym kinie iplaFILM - jest dostępny w ramach puli filmowych hitów za darmo.

poniedziałek, 08 listopada 2010, monikaifilm

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: